Psychoterapia

Psychoterapia, konsultacje indywidualne, par i rodziny

Od 2016 r. jestem   Chrześcijańskim Terapeutą CHTI, która łączy podejścia terapeutyczne uwzględniając obszar duchowości człowieka.

Od 2015 r. jestem Konsultantem Psychoterapii Pozytywnej.
Swoją wiedzę i doświadczenia miałam możliwość zgłębiać we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii współpracującym z Akademią Psychoterapii w Wiesbaden (Niemcy), pod patronatem  Światowego  Towarzystwa Psychoterapii Pozytywnej. Instytut oraz Akademia są członkami: Międzynarodowej Federacji Psychoterapii  (IFP), Światowej Rady Psychoterapii (WCP), Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP).

Zapraszam na konsultacje po wcześniejszym umówieniu się:

  • telefonicznie: 794 500 964
  • za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego tutaj
  •  za pośrednictwem online Skype wpisz i mnie odnajdziesz  pod hasłem: Marzena Heliak
  •  terapia-pozytywna-konsultacjeTerapia Pozytywna -Konsultacje

Psychoterapia Pozytywna jest młodą modalnością, która zdobywa coraz większą popularność na świecie i w Polsce. Integruje terapię psychodynamiczną i poznawczo-behawioralną, a jednocześnie odwołuje się do humanistycznej i transkulturowej koncepcji człowieka. Jest unikatowym połączeniem mądrości Wschodu i Zachodu.
Twórcą i popularyzatorem Psychoterapii Pozytywnej był prof. Nossart Peseschkian (1933 – 2010).
Psychoterapia pozytywna jako modalność psychoterapeutyczna jest rozpoznawana przez wszystkie główne światowe i europejskie organizacje zrzeszające szkoły psychoterapii.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*